Producenci
GEMBIRD UCHWYT REGULOWANY LCD 17-37 VESA MAX 200 X 200MM, DO 40 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość | 2 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Kąt obrotu | 90° |
| Dystans do ściany (min.) | 7 cm |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 15° |
| Dystans do ściany (max.) | 42 cm |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Regulowany | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 525 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 18 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 265 mm |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
Gwarancja 24 miesiące