Producenci
GEMBIRD UCHWYT REGULOWANY LCD 32-55 VESA MAX 400 X 400MM, DO 30KG, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (min.) | 5,5 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 8° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 49,9 cm |
| Kąt obrotu | 180° |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,86 kg |
| Montaż | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Ściana |