Producenci
GEMBIRD UCHWYT REGULOWANY LCD 32-65 VESA MAX 600 X 400MM, DO 40KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (min.) | 7,2 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -12 - 12° |
| Dystans do ściany (max.) | 42 cm |
| Kąt obrotu | 120° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 600 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Minimalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |