Producenci
GEMBIRD UCHWYT REGULOWANY LCD 37-70 VESA MAX 600 X 400MM, DO 40KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Koła | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 2,5 cm |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm 600 x 400 mm 200 x 200 mm 300 x 300 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
Gwarancja 24 miesiące