Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA, SERIA PRO (REGULOWANY) 43”-95”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,45 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 406 mm |
| Głębokość (max.) | 45 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 975 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,24 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 12° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm 200 x 200 mm 200 x 100 mm 600 x 400 mm 800 x 400 mm 400 x 200 300 x 300 mm 300 x 200 mm 400 x 300 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,41 m (95") |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Gwarancja 24 miesiące