Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA (BEZ REGULACJI) 43"-100"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 2,92 kg |
| Szerokość produktu | 952 mm |
| Głębokość (max.) | 3,1 cm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,57 kg |
| Wysokość opakowania | 227 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Szerokość opakowania | 960 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 200 x 100 mm 300 x 300 mm 400 x 600 800 x 600 mm 100 x 150 300 x 200 mm 600 x 600 500 x 400 200 x 200 mm 800 x 500 200 x 400 mm 400 x 200 mm 600 x 300 100 x 100 mm 150 x 100 75 x 75 mm 100 x 200 mm 150 x 150 400 x 400 mm 400 x 300 mm 700 x 400 300 x 400 mm 200 x 300 mm 900 x 600 600 x 400 mm 500 x 300 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
Gwarancja 24 miesiące