Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA (REGULOWANY) 32"-65", VESA MAX 200 X 400MM, DO 30KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal Tworzywo sztuczne Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Szerokość opakowania | 470 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Koła | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Obracanie | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 5,3 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 10° |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 300 x 200 mm 100 x 200 mm 200 x 200 mm 100 x 100 mm 150 x 100 200 x 100 100 x 150 |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące