Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA (REGULOWANY) 37”-75”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 15,6 mm |
| Głębokość (max.) | 5,3 cm |
| Waga produktu | 1,98 kg |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,25 kg |
| Wysokość opakowania | 332 mm |
| Szerokość opakowania | 447 mm |
| Głębokość opakowania | 294 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 10° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm 200 x 200 mm 400 x 300 mm 75 x 75 mm 200 x 100 mm 300 x 300 mm 100 x 100 mm 400 x 200 mm 300 x 200 mm 300 x 400 mm 200 x 400 mm 100 x 150 100 x 200 mm 200 x 300 mm 400 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
Gwarancja 24 miesiące