Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA Z PEŁNYM ZAKRESEM RUCHU (REGULOWANY) 37”-90”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,49 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 444 mm |
| Wysokość opakowania | 276 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,25 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Kąt obrotu | 90° 3° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Ściana |
Gwarancja 24 miesiące