Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 23"-42" VESA MAX 200 X 200MM, DO 35KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 222 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Głębokość (max.) | 2,05 cm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (max.) | 2,05 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm 50 x 50 mm 100 x 100 mm 75 x 75 mm 200 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Minimalny uchwyt VESA | 50 x 50 mm |
Gwarancja 24 miesiące