Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 23"-42" VESA MAX 200 X 200MM, DO 40KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 231 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Głębokość (max.) | 2,2 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (max.) | 2,2 cm |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 345 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 18,4 kg |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 200 x 200 mm 100 x 100 mm 75 x 75 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
Gwarancja 24 miesiące