Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 32"-55" (REGULOWANY) VESA MAX 400 X 400MM, DO 35KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 465 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Wysokość produktu | 422 mm |
| Głębokość (max.) | 2,05 cm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 8° |
| Dystans do ściany (max.) | 2,05 cm |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 16,1 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 16 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 195 mm |
| Montaż | |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 200 x 200 mm 400 x 400 300 x 300 |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
Gwarancja 24 miesiące