Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 32-55 VESA MAX 400 X 400MM, DO 40KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,31 kg |
| Wysokość opakowania | 112 mm |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (max.) | 2,5 cm |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Obracanie | Nie |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 300 x 300 200 x 200 400 x 400 |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
Gwarancja 24 miesiące