Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37"-70" (REGULOWANY) VESA MAX 600 X 400MM, DO 35KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 2,05 cm |
| Szerokość produktu | 665 mm |
| Wysokość produktu | 422 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (min.) | 2,05 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 8° |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 600 x 400 400 x 400 300 x 300 200 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
Gwarancja 24 miesiące