Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37"-80" (OBRACANIE I POCHYLANIE) VESA MAX 600 X 400MM, DO 50KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 347 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 442 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Dystans do ściany (min.) | 7,6 cm |
| Kąt obrotu | 90° |
| Dystans do ściany (max.) | 62 cm |
| Zakres kąta nachylenia | +3 -15° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 200 x 200 mm 300 x 300 600 x 400 400 x 400 mm 400 x 300 mm 300 x 200 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
Gwarancja 24 miesiące