Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37"-80" VESA MAX 600 X 400MM, DO 40KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Liczba ramion | 2 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Wysokość produktu | 402 mm |
| Głębokość (max.) | 42 cm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,07 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Głębokość opakowania | 645 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 3 - -15° |
| Obracany | 60 - -60° |
| Dystans do ściany (max.) | 35,5 cm |
| Kąt obrotu | 120° |
| Kąt obrotu wokół osi | 3 - -3° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Dystans do ściany (min.) | 6,7 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 150 x 150 300 x 200 400 x 200 600 x 300 400 x 300 mm 200 x 100 300 x 300 600 x 200 100 x 150 150 x 100 200 x 200 mm 100 x 100 mm 400 x 400 mm 600 x 400 |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące