Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37-80 VESA MAX 600 X 400MM, DO 70KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 2,9 cm 2,9 cm |
| Waga produktu | 1,93 kg |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 431 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,24 kg |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Głębokość opakowania | 697 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Obracanie | Nie |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 200 x 200 mm 400 x 200 400 x 400 mm 600 x 400 400 x 300 mm 300 x 300 |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
Gwarancja 24 miesiące