Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 23-42 VESA MAX 200 X 200MM, DO 30KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 866 g |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -12 - 12° |
| Dystans do ściany (max.) | 5,3 cm |
| Obrotowe | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracanie | Nie |
| Koła | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Montaż | |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 200 x 100 200 x 200 mm 75 x 75 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Gwarancja 24 miesiące