Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 40"-80" VESA MAX 600 X 400MM, DO 50KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 7° |
| Dystans do ściany (max.) | 6,1 cm |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Kąt obrotu | 100° |
| Montaż | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 101,6 cm (40") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
Gwarancja 24 miesiące