Producenci
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 43-90 VESA MAX 800 X 400MM, DO 70KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 4,9 cm 4,9 cm |
| Waga produktu | 2,68 kg |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Szerokość produktu | 431 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 122 mm |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,01 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -12 - 3° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm 300 x 300 300 x 200 800 x 400 400 x 200 600 x 400 200 x 200 mm 400 x 300 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
Gwarancja 24 miesiące