Producenci
GEMBIRD UCHWYT SUFITOWY DO TELEWIZORA Z PEŁNYM ZAKRESEM RUCHU (REGULOWANY), 19" - 43"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 17 cm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 431 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 226 mm |
| Głębokość opakowania | 344 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,98 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Obracany | -45 - 45° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Model | Pełny ruch |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Typ mocowania | Sufit |
| Minimalna wielkość ekranu | 48,3 cm (19") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
Gwarancja 24 miesiące