Producenci
GEMBIRD UCHWYT SUFITOWY DO TELEWIZORA Z PEŁNYM ZAKRESEM RUCHU (REGULOWANY), 23" - 55"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 614 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość (max.) | 17 cm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Głębokość opakowania | 416 mm |
| Szerokość opakowania | 228 mm |
| Wysokość opakowania | 92 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 80° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Model | Pełny ruch |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Typ mocowania | Sufit |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Gwarancja 24 miesiące