Producenci
GEMBIRD UCHWYT SUFITOWY DO TELEWIZORA Z PEŁNYM ZAKRESEM RUCHU (REGULOWANY), 60" - 120", DO 120 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 630 mm |
| Głębokość (max.) | 101 cm |
| Szerokość produktu | 1010 mm |
| Waga produktu | 16,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 337 mm |
| Głębokość opakowania | 1037 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (min.) | 7,5 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 70,3 cm |
| Obracany | -60 - 60° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 5° |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm 400 x 200 mm 300 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 300 mm 200 x 200 mm 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna wielkość ekranu | 3,05 m (120") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
Gwarancja 24 miesiące