Producenci
GEMBIRD UNIWERSALNY ADAPTER PODRÓŻNY Z UZIEMIENIEM 15 W, BIAŁY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ wtyczki zasilającej | Typu G Typu E Typ I Typ A |
| Ilość portów USB 2.0 Typu-A | 2 |
| Napięcie | 100 - 250 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Typ portu USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 251 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Trzymać z dala od dzieci. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Gwarancja 24 miesiące