Producenci
GEMBIRD UNIWERSALNY ADAPTER PODRÓŻNY Z UZIEMIENIEM 20 W, BIAŁY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ wtyczki zasilającej | Typ A Typu G Typ I |
| Typ gniazda | 1 x Schuko 230 V |
| Typ portu USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie | 100 - 250 V |
| Moc wyjściowa USB Typ-A | 18 W |
| Moc wyjściowa USB Typ-C | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 183 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Gwarancja 24 miesiące