Producenci
GEMBIRD UNIWERSALNY STALOWY UCHWYT/WSPORNIKI ŚCIENNE DO DUŻYCH OBCIĄŻEŃ DO 35KG, KOLOR BIAŁY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Metal |
| Typ załącznika | Przykręcany |
| Właściwe wykorzystanie | Ogólny cel |
| Model | Wspornik |
| Maksymalne obciążenie | 35 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość wspornika | 5,2 cm |
| Szerokość wspornika | 36,5 cm |
| Wysokość wspornika | 7 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |