Producenci
GEMBIRD UTP KABEL DRUT KAT 6 305M, ZEWNĘTRZNY, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ przewodu | Kabel na bębnie |
| Długość kabla | 305 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Rodzaj opakowania | Drewniany bęben |
Gwarancja 24 miesiące