Producenci
GEMBIRD WĄSKI UCHWYT ŚCIENNY LCD 37-80 VESA MAX 600 X 400MM, DO 50KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 1,7 cm |
| Obrotowe | Nie |
| Montaż | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 300 x 300 mm 400 x 200 mm 200 x 200 mm 300 x 200 mm 400 x 300 600 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
Gwarancja 24 miesiące