Producenci
GEMBIRD WENTYLATOR CPU HURACAN ARGB X110, MULTICOLOR LED, 12.4CM, 75W, 4PIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 7 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 75 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Waga produktu | 360 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 124 x 124 x 32 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 19,2 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26,2 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1151 (Socket H4) LGA 775 (Socket T) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko hydrauliczne |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 40000 h |
| Średnica czaszy wentylatora | 12,4 cm |