Producenci
GEMBIRD WENTYLATOR CPU HURACAN X30, 12CM, 45W, 4PIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny |
| Moc | |
| Napięcie rozruchu | 7 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 45 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość opakowania | 126 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Wydajność | |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 40000 h |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 775 (Socket T) |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 19,2 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26,2 dB |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |