Producenci
GEMBIRD WENTYLATOR CPU HURACAN X60, 9CM, 95W, 4PIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Ilość ciepłowodów | 2 |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 95 W |
| Napięcie rozruchu | 7 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Wydajność | |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 9 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26,2 dB |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 40000 h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 19,2 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 775 (Socket T) |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |