Producenci
GEMBIRD WENTYLATOR DO OBUDOWY 16 LED KOLOR NIEBIESKI 120X120X25MM 3+4 PIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Poziom hałasu | 22,8 dB |
| Liczba kolorów oświetlenia | 1 kol. |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 4-pin |
| Wydajność wentylatora | 31,2 ft3/min |
| Złącze zasilania | 4-pin |
| Moc | |
| Moc | 3,12 W |
| Napięcie wejściowe AC | 10.8 - 13.2 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,26 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 630 mm |
| Wysokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Szerokość opakowania | 315 mm |