Producenci
GEMBIRD WIELOPORTOWY ADAPTER USB TYPE-C 5 W 1 (HUB + HDMI + PD + CZYTNIK KART + LAN)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość kabla USB | 0,015 m |
| Wbudowany przewód USB | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Wydajność | |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 30 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ karty pamięci | MicroSD |
| Rodzaj złącza USB | Męska |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Format złącza USB | Prosty |