Producenci
GEMBIRD WIFI REPEATER MINI WNP-RP300-03-BK B/G/N300 + GNIAZDO RJ45, DO GNIAZDKA 230V, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Wzmacniacz sieciowy |
| Moc | |
| Zasilanie | 2,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 44 g |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP 128-bit WEP WPA-PSK |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.11g IEEE 802.3u IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Pasmo częstotliwości | 2.412 - 2.484 GHz |
| Liczba kanałów | 13 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Antena | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 3 dBi |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Przesyłanie danych | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj ekstremalnych temperatur. Unikaj kontaktu z wodą. Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące