Producenci
GEMBIRD WTYK RJ45 (100 SZTUK) KAT. 5E, UTP, 8P8C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Standard kabla | Cat5 |
| Współczynnik kształtu złącza | Prosty |
| Złącze(a) | 1 |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 100 |
| Torebki w opakowaniu | 50 |
| Liczba w jednej torebce | 100 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie używaj w wilgotnych miejscach. Nie narażaj na działanie wysokich temperatur. |
Gwarancja 24 miesiące