Producenci
GEMBIRD ZASILACZ KOMPUTEROWY FORNAX POWER 650W 80+BRONZE ATX, 650W, AKTYWNE PFC, 12CM WENTYLATOR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Surge & inrush protection (SIP) Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Łączna moc | 650 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,38 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba złączy EPS | 1 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 500 mm |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 2 |
Gwarancja 24 miesiące