Producenci
GEMBIRD ZASILACZ KOMPUTEROWY PSU80P-BBP-600 80+BRONZE ATX, 600W, AKTYWNE PFC, 12CM WENTYLATOR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Surge & inrush protection (SIP) Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Łączna moc | 600 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Tryb cichy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla płyty głównej | 70 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm 150 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącze zasilania ATX (12+4 pin) | Tak |
| Liczba złączy EPS | 1 |
Gwarancja 24 miesiące