Producenci
GEMBIRD ZESTAW BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA + MYSZ CZARNA, UKŁAD US
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Konstrukcja | |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Liczba baterii (klawiatura) | 1 |
| Pojemność baterii | 20 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 380 g |
| Waga myszy | 50 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 97 x 64 x 37 mm |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430 x 132 x 22 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 579 g |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 4 szt. |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Myszka | |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Typ baterii myszy | AAA |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Klawiatura | |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Interfejs urządzenia | RF Bezprzewodowy + USB |
| Język klawiatury | US International |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Hub USB | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Hot keys | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klawisze Windows | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,6 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia. Chroń przed wilgocią. Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące