Producenci
GEMBIRD ZESTAW GAMINGOWY GGS-UMG4-02 4W1 KLAWIATURA, MYSZ, PODKŁADKA, SŁUCHAWKI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,8 m |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 630 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 475 x 178 x 24 mm |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 126 x 76 x 43 mm |
| Waga myszy | 120 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 8 Windows 10 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,44 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podkładka pod mysz w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wymiary podkładki pod mysz | 300 x 250 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 4 szt. |
| Myszka | |
| Długość przewodu myszy | 1,8 m |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków | 6 |
| Dołączona myszka | Tak |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Klawiatura | |
| Hot keys | Tak |
| Język klawiatury | US English |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Ilość hotkeys | 8 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia, grozi porażeniem prądem. Trzymać z dala od wody i innych płynów. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy oddać do punktu zbiórki w celu właściwej utylizacji. |
| Zestaw słuchawkowy | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Tak |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Średnica głośnika | 3,5 mm |
| Czułość mikrofonu | 105 dB |
| Długość kabla zestawu słuchawkowego | 1,8 m |
Gwarancja 24 miesiące