Producenci
GEMBIRD ZESTAW GAMINGOWY PHANTOM GGS-UMGL4-01 PODŚWIETLANY ZESTAW 4W1 KLAWIATURA, MYSZ, PODKŁADKA, SŁUCHAWKI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,5 m |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Typ podświetlacza | LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 460 g |
| Waga myszy | 120 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 444 x 158 x 24 mm |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 115 x 63 x 40 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 4 szt. |
| Podkładka pod mysz w zestawie | Tak |
| Wymiary podkładki pod mysz | 300 x 250 mm |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Długość przewodu myszy | 1,5 m |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Klawiatura | |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Hot keys | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Język klawiatury | US English |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zestaw słuchawkowy | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość mikrofonu | 105 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Tak |
| Długość kabla zestawu słuchawkowego | 1,8 m |
Gwarancja 24 miesiące