Producenci
GEMBIRD ZEWNĘTRZNA NAGRYWARKA DVD 8X, CD 24X USB 2.0 CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Typ mocowania | Biurko |
| Konstrukcja | |
| Typ montażu | Pozioma |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Mechanizm ładujący | Z przodu |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość opakowania | 164 mm |
| Szerokość opakowania | 46 mm |
| Głębokość produktu | 17,5 mm |
| Wysokość produktu | 135,5 mm |
| Szerokość produktu | 137,5 mm |
| Głębokość opakowania | 193 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Obsługa typów dysków | DVD-RW DVD+R CD-R CD-RW DVD-ROM DVD-R DVD+R DL DVD DVD-RAM DVD+RW DVD-R DL |
| Średnica dysku optycznego | 120 mm 80 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 24 MB/s |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Wielkość transferu DVD-rom (tryb nieprzerwany) | 24 MB/s |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj narażenia na kurz i wilgoć, co może uszkodzić urządzenie. Nie otwieraj urządzenia, grozi porażeniem prądem. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Prędkość odczytu | |
| Szybkośc odczytu CD | 24x |
| Prędkość pisania | |
| Szybkość zapisu CD | 24x |
| Prędkość zapisu DVD-R | 6x |
| Szybkość przesyłania CD-R (max) | 480 MB/s |
Gwarancja 24 miesiące