Producenci
GEMBIRD ZEWNĘTRZNA NAGRYWARKA DVD 8X, CD 24X USB 2.0 SREBRNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 290 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 |
| Wydajność | |
| Średnica dysku optycznego | 80 |
| Obsługa typów dysków | DVD-R DVD+R DL DVD-RAM CD-ROM DVD-ROM DVD+RW DVD-R DL DVD-RW DVD+R CD-DA CD-R CD-RW |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 449 g |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwieraj urządzenia, grozi porażeniem prądem. Unikaj narażenia na kurz i wilgoć, co może uszkodzić urządzenie. |
| Prędkość odczytu | |
| Prędkość odczytu DVD-RW | 8x |
| Prędkość odczytu CD-RW | 24x |
| Prędkość odczytu CD-R | 24x |
| Prędkość odczytu DVD-ROM | 8x |
| Prędkość odczytu CD-ROM | 24x |
| Szybkośc odczytu CD | 24x |
| Prędkość odczytu DVD+R | 8x |
| Prędkość odczytu DVD-R | 8x |
| Prędkość odczyty DVD-RAM | 6x |
| Prędkość pisania | |
| Prędkość zapisu DVD-R | 8x |
| Szybkość zapisu CD | 24x |
| Prędkość zapisu DVD-RAM | 5x |
| Prędkość zapisu DVD+RW | 8x |
| Prędkość zapisu CD-RW | 24x |
| Prędkość zapisu CD-R | 24x |
| Prędkość zapisu DVD+R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD-RW | 8x |
Gwarancja 24 miesiące