Producenci
GEMBIRD ZEWNĘTRZNA NAGRYWARKA DVD 8X, CD 24X USB 3.1 SLIM CZARNO-BIAŁA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Typ mocowania | Biurko |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Mechanizm ładujący | Z przodu |
| Typ montażu | Pozioma |
| Wewnętrzny | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 360 g |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Wydajność | |
| Średnica dysku optycznego | 80 120 mm |
| Interfejs | USB 3.1 Gen 1 USB Type-C |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Obsługa typów dysków | CD-R CD-RW DVD-ROM CD-ROM DVD-R DL DVD-R DVD+R DVD-RW |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 381 g |
| Szerokość opakowania | 193 mm |
| Wysokość opakowania | 164 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj narażenia na kurz i wilgoć, co może uszkodzić urządzenie. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwieraj urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
| Prędkość odczytu | |
| Prędkość odczytu DVD-ROM | 8x |
| Szybkośc odczytu CD | 24x |
| Prędkość pisania | |
| Szybkość zapisu CD | 24x |
| Prędkość zapisu DVD-R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD+R | 4x |
| Prędkość zapisu CD-R | 24x |
Gwarancja 24 miesiące