Producenci
GEMIRD REGULOWANY UCHWYT ŚCIENNY LCD 32"-55" VESA MAX 400 X 400MM, DO 30KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 1 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (min.) | 6,5 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 61 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 8° |
| Kąt obrotu | 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
Gwarancja 24 miesiące