Producenci
GEMIRD REGULOWANY UCHWYT ŚCIENNY LCD 32"-65" VESA MAX 400 X 400MM, DO 36KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,93 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (max.) | 2,3 cm |
| Kąt obrotu | 50° |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 7° |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 36 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
Gwarancja 24 miesiące