Producenci
GEMIRD UCHWYT REGULOWANY LCD 32-70 VESA MAX 600 X 400MM, DO 40KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 8° |
| Dystans do ściany (min.) | 5 cm |
| Obracany | -50 - 50° |
| Kąt obrotu | 100° |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 49 cm |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalna waga | 40 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |