Producenci
GENESIS Boron 500 XXL RGB Podkładka dla graczy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 4 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Wydajność | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Liczba trybów oświetlenia | 12 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiał powierzchni | Tkanina |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące