Producenci
GENESIS Carbon 500 Maxi Flash G2 Podkładka dla graczy Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Grubość | 2,5 mm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Wydajność | |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Krawędzie przeciwodblaskowe | Tak |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące