Producenci
GENESIS Helium 610BT zestaw głośników 60 W PC/Laptop Czarny, Czerwony 2.1 kan. 2-drożny 30 W Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Długość kabla zasilającego | 1,7 m |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Przewodowa |
| Materiał obudowy | Drewno |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość głośników | 3 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Subwoofer | |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 30 W |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Wymiary subwoofera (SxGxW) | 250 x 260 x 255 mm |
| Głośniki satelitarne | |
| Pasmo przenoszenia głośnika satelit. | 40 - 20000 Hz |
| Czułość głośnika satelitarnego | 88 dB |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW) | 120 x 120 x 185 mm |
| Moc satelit rms | 30 W |
| Typ głośnika satelitarnego | 2-drożny |
Gwarancja 24 miesiące