Producenci
GENESIS KRYPTON 750 myszka Gaming Oburęczny USB Typu-A Optyczny 8000 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Tworzywo stóp | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 58 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 11 Windows 7 Windows XP Windows 10 Windows Vista |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Myszka | |
| Rozdzielczość ruchu | 8000 DPI |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 6 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Ilość klatek | 8000 fps |
| Liczba przycisków | 6 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Typ przetwornika obrazu | PAW3333 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50 |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Szybkość śledzenia myszy | 300 ips |
| Przyspieszenie (max) | 35 G |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Ergonomia | |
| Regulowana waga | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Produkt należy chronić przed wilgocią. Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Gwarancja 24 miesiące